36-71 aylık (3, 4 ve 5 yaş) çocuklarımızın zihinsel ve duygusal psiko-motor becerilerini kullanmaları ve geliştirmelerini hedefliyoruz.

Bir çocuğu doğru eğitmek, geleceğe ışık tutmaktır. Günümüzün olmazsa olmazı , ailelerin öncelikli ihtiyaçları arasında yer alan okul öncesi eğitimde nitelik, kalite, güven, huzur ve sevgi çok önemlidir.

Cevizlidere Açılım Koleji Anaokulu olarak çocuklarımızın eğitim-öğretim hayatına mutlu ve kaliteli bir başlangıç yapmalarını amaçlıyoruz.

Eleştirel düşünme, problem çözme, okuduğunu anlama, araştırma yapma gibi bilişsel ve duygusal psiko-motor becerilerini kullanan ve ortaokula hazır bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.Bu eğitim düzeyinde öğrencilerin oyunlar ve sportif aktivitelerle dikkat, denge, konsantrasyon ve esneklik gibi yetenekleri en üst düzeye getirilir.

Cevizlidere Açılım Koleji olarak öğrenme hızını ve potansiyelini arttırmaya yönelik akıl yürütme , düşünme, hafıza ve dil becerilerini geliştirecek uygulamalar eğitim öğretimin temelini oluşturuyoruz.

Açı Cevizlidere Koleji İlkokulu