23 Nisan Ulusal Egemelik ve Çocuk Bayramı Kutlamalarımız

Space Day

3rd graders had a fruitful time during the science classes, where they learned a lot about space. Being on the stage and presenting what they have gained so far in front of their parents was an unforgettable experience for the students, who could not meet their families at school during the pandemic period.

1-A Okuma Bayramı Programı

1-B Okuma Bayramı Programı

1-C Okuma Bayramı Programı

Kitap Fuarımız ve Masal Dinletimiz

11-12 kasım 2021 tarihlerinde okulumuzda düzenlediğimiz Kitap Fuarı ve Masal Dinletilerimiz büyük ilgi gördü. Öğrenci ve velilerimiz yoğun katılımı bu tür uygulamaların devamı için bizi cesaretlendirdi. Konuk yazar olarak davet ettiğimiz Sayın Mehtap Temiz hem kitaplarını imzaladı hem de çocuk kitap yazarlığı ve kitapları hakkında velilerimizle mini bir söyleşi yaptı. “Duvarın Arkasında Ne Var” adlı masal kitabının hem Türkçe hem de İngilizce okunduğu, öğrencilerimizin anne babalarıyla birlikte katıldıkları interaktif masal dinletimiz de büyük ilgi gördü.

Costume Party Fun

“ Clothes make a statement, yet costumes tell a story”
Aci kindergarten English department laid the ground for kids to comprehend English learnings on parties, and costumes party in particular. We adapt activities that are fun, but also kids learn.

ANAOKULU CUMHURİYET
BAYRAMI KUTLAMAMIZ

İLKOKUL CUMHURİYET
BAYRAMI KUTLAMAMIZ

Çadır Kampı - Sucuk Partisi

3 gün süren Çadır Kampımızda Anaokulu öğrencilerimizle çadırlar kurduk, kamp ateşi yaktık, oyunlar oynadık, şarkılar söyledik. Mangalda sucuk pişirdik ve afiyetle yedik. Çok eğlendik.

Sonbaharın Doğadaki İzleri

Yeşilin, sarının ve kırmızının muhteşem uyumu çocuklarımızın merakıyla birleşince ortaya bu şahane görüntüler çıktı. Anaokulumuzla yaptığımız gezimizde hem eğlendik hem öğrendik.

Kim Korkar Matematikten!

Çoğumuzun korkulu rüyasıdır Matematik.
2. , 3. ve 4. sınıflarımızla Matematik Müzesini ziyaret ettik ve oradaki eğitmenden matematiğin hayatımızdaki önemini öğrendikten sonra da aslında korkulacak bir şey olmadığını çeşitli oyunlar oynayarak öğrendik.